Treeningud

Treeningule registreerumiseks leia endale meie tunniplaanist sobiv trenn, klikka sellel ning täida ära vajalikud väljad. Vastame Sulle 24 h jooksul. Kui jääd hätta, saada e-mail aadressile info@danceact.ee või helista 6536 500. Proovitreening on Sulle TASUTA!

Tallinn Saal 1 (Hobujaama 12 / Narva mnt. 9E - 3. korrus)

  • E 14.06 T 15.06 K 16.06 N 17.06 R 18.06 L 19.06 P 20.06
  • 12:00
    BAILATINO ® Täiskasvanud Algajad 3
    BAILATINO ® Täiskasvanud Algajad 3
  • 16:00
    Cheerleaders & Show Algajad
    Cheerleaders & Show Algajad
    Muscle toning
  • 17:00
    Cheerleaders & Show Edasijõudnud
    Cheerleaders & Show Edasijõudnud
    Hip-Hop noored
  • 18:00
    BAILATINO ® Täiskasvanud Edasijõudnud 6
    BAILATINO ® Täiskasvanud Edasijõudnud 3
    BAILATINO ® Täiskasvanud Edasijõudnud 6
    BAILATINO ® Täiskasvanud Edasijõudnud 3
    Hip-Hop noored Edasijõudnud
  • 19:00
    BAILATINO ® Täiskasvanud Edasijõudnud 1
    BAILATINO ® Täiskasvanud Edasijõudnud 1
  • 19:30
    BAILATINO ® Täiskasvanud Kesktase 2
    BAILATINO ® Täiskasvanud Kesktase 2
  • 20:00
    Hip-Hop two
  • 21:00
    Hip-Hop Täiskasvanud Algajad

Tallinn Saal 2 (Hobujaama 12 / Narva mnt. 9E - 3. korrus)

  • E 14.06 T 15.06 K 16.06 N 17.06 R 18.06 L 19.06 P 20.06
  • 15:30
    Contemporary Movement
    BAILATINO ® lapsed Algajad 4 7-10 a.
  • 16:30
    BAILATINO ® lapsed Kesktase 2 9-11 a.
  • 17:30
    BAILATINO ® Täiskasvanud Algajad 1
    BAILATINO ® Täiskasvanud Algajad 1
    Breiktants Kesktase
  • 18:00
    Kõhutants
    Kõhutants
  • 18:30
    Jooga
  • 19:30
    Jooga
  • 20:30
    Pilates
    Heels UUS

Tallinn Ballhaus (Hobujaama 12 / Narva mnt. 9E - 1. korrus)

  • E 14.06 T 15.06 K 16.06 N 17.06 R 18.06 L 19.06 P 20.06
  • 15:00
    Jazz-Funk Edasijõudnud
  • 15:30
    BAILATINO ® lapsed Algajad 4 7-10 a.
  • 16:00
    Cheerleaders & Show Edasijõudnud
    Hip-Hop noored
    Cheerleaders & Show Edasijõudnud
    Contemporary Movement
  • 17:00
    Jazz-Funk
    Cheerleaders & Show noored Edasijõudnud
    Jazz-Funk
    Cheerleaders & Show noored Edasijõudnud
    Jazz-Funk
  • 18:00
    Jazz-Funk Edasijõudnud
    BAILATINO ® Täiskasvanud Edasijõudnud 2
    Jazz-Funk Edasijõudnud
    BAILATINO ® Täiskasvanud Edasijõudnud 2
  • 18:30
    Breiktants Kesktase
  • 19:00
    Jazz Fusion
    Cheerleaders & Show Täiskasvanud Algajad
    Jazz Fusion
    Cheerleaders & Show Täiskasvanud Algajad
  • 19:30
    Power Break
  • 20:00
    KAASAEGNE JAZZ by Julia Koneva
    Hip-Hop Täiskasvanud Algajad
    KAASAEGNE JAZZ by Julia Koneva
    Power Break

Tallinn Lasnamäe (Tallink Tennisekeskus)

  • E 14.06 T 15.06 K 16.06 N 17.06 R 18.06 L 19.06 P 20.06
  • 17:00
    Breiktants
    Breiktants
  • 18:00
    BAILATINO ® Täiskasvanud
    BAILATINO ® Täiskasvanud

Tallinn Nõmme (Tallinna Rahumäe Põhikool)

  • E 14.06 T 15.06 K 16.06 N 17.06 R 18.06 L 19.06 P 20.06
  • 16:30
    Hip-Hop lapsed Nõmme
    Hip-Hop lapsed Nõmme
  • 17:30
    Hip-Hop noored Kesktase
    Hip-Hop noored Kesktase
  • 18:30
    Hip-Hop noored Edasijõudnud
    Hip-Hop noored Edasijõudnud