Treeningud

Treeningule registreerumiseks leia endale meie tunniplaanist sobiv trenn, klikka sellel ning täida ära vajalikud väljad. Vastame Sulle 24 h jooksul. Kui jääd hätta, saada e-mail aadressile info@danceact.ee või helista 6536 500. Proovitreening on Sulle TASUTA!

Tallinn Saal 1 (Hobujaama 12 / Narva mnt. 9E - 3. korrus)

  • E 16.05 T 17.05 K 18.05 N 19.05 R 20.05 L 21.05 P 22.05
  • 11:00
    BAILATINO ® noored 1 VÕISTLUSGRUPP
  • 12:00
    BAILATINO ® Täiskasvanud Algajad 3
    BAILATINO ® Täiskasvanud Edasijõudnud 4
    BAILATINO ® Täiskasvanud Algajad 3
    BAILATINO ® Täiskasvanud Edasijõudnud 4
  • 13:00
    BAILATINO ® noored 2 VÕISTLUSGRUPP
  • 15:00
    Muscle toning
  • 15:30
    BAILATINO ® lapsed Algajad 4 8-11 a.
  • 16:00
    Cheerleaders & Show Algajad UUS
    Cheerleaders & Show Algajad UUS
  • 16:30
    Cheerleaders & Show Kesktase
    Cheerleaders & Show Kesktase
  • 17:00
    Cheerleaders & Show noored Edasijõudnud
    Cheerleaders & Show noored Edasijõudnud
    Hip-Hop noored
  • 17:30
    BAILATINO ® Täiskasvanud Algajad 4 Alates 10. jaanuarist!
    BAILATINO ® Täiskasvanud Algajad 4
  • 18:00
    BAILATINO ® Täiskasvanud Edasijõudnud 3
    BAILATINO ® Täiskasvanud Edasijõudnud 3
    Hip-Hop noored Edasijõudnud
  • 18:30
    BAILATINO ® Täiskasvanud Edasijõudnud 6
    BAILATINO ® Täiskasvanud Edasijõudnud 6
  • 19:00
    BAILATINO ® Täiskasvanud Edasijõudnud 1
    BAILATINO ® Täiskasvanud Edasijõudnud 1
  • 19:30
    BAILATINO ® Täiskasvanud Kesktase 2
    BAILATINO ® Täiskasvanud Kesktase 2
    Seltskonnatants Algajad Jätkukursus! Alates 27. märtsist!
  • 20:00
    Hip-Hop SubNine
    Hip-Hop SubNine
  • 20:30
    Heels UUS
    Heels UUS
  • 21:00
    Hip-Hop Täiskasvanud Algajad
    Hip-Hop Täiskasvanud Algajad

Tallinn Saal 2 (Hobujaama 12 / Narva mnt. 9E - 3. korrus)

  • E 16.05 T 17.05 K 18.05 N 19.05 R 20.05 L 21.05 P 22.05
  • 10:00
    Pilates
  • 11:00
    Etno Dance
  • 15:30
    BAILATINO ® lapsed Algajad 4 8-11 a.
  • 16:00
    Contemporary Movement
    BAILATINO ® noored 2 14-16 a.
  • 16:30
    BAILATINO ® lapsed Kesktase 2 10-12 a.
    BAILATINO ® noored 1 12-15 a.
    Breiktants Algajad
  • 17:00
    Hip-Hop Poisid
    Hip-Hop Poisid
    Bollywood
  • 17:30
    BAILATINO ® Täiskasvanud Algajad 1
    BAILATINO ® Täiskasvanud Algajad 1
    Breiktants Kesktase
  • 18:00
    Feminine UUS
    Alates 9. märtsist!
    Feminine UUS
    Alates 9. märtsist!
  • 18:30
    BAILATINO ® Täiskasvanud Edasijõudnud 5
    BAILATINO ® Täiskasvanud Edasijõudnud 5
    Kõhutants
    Breiktants Kesktase
  • 19:00
    Jazz Fusion Kesktase UUS
    Kõhutants
  • 20:30
    Jooga
    Jooga

Tallinn Ballhaus (Hobujaama 12 / Narva mnt. 9E - 1. korrus)

  • E 16.05 T 17.05 K 18.05 N 19.05 R 20.05 L 21.05 P 22.05
  • 11:00
    BAILATINO ® lapsed 1 UUS
    3-4 a.
  • 12:00
    BAILATINO ® lapsed 5 5-6 a.
  • 13:30
    Hip-Hop lapsed
  • 14:00
    Hip-Hop lapsed
  • 14:30
    Vogue
  • 15:00
    Cheerleaders & Show noored UUS
    Cheerleaders & Show noored UUS
  • 16:00
    BAILATINO ® noored 2 14-16 a.
    BAILATINO ® noored 1 12-15 a.
    Hip-Hop noored
    BAILATINO ® lapsed Kesktase 2 10-12 a.
    Contemporary Movement
    Breiktants Algajad
  • 17:00
    Jazz-Funk Kesktase
    Commercial Show Edasijõudnud
    Jazz-Funk Kesktase
    Commercial Show Edasijõudnud
    Hip-Hop two
  • 18:00
    Jazz-Funk Edasijõudnud
    BAILATINO ® Täiskasvanud Edasijõudnud 2
    Jazz-Funk Edasijõudnud
    BAILATINO ® Täiskasvanud Edasijõudnud 2
    Hip-Hop two
  • 19:00
    KAASAEGNE JAZZ
    Commercial Show Täiskasvanud
    KAASAEGNE JAZZ
    Commercial Show Täiskasvanud
    Jazz Fusion Kesktase
  • 19:30
    Power Break
  • 20:00
    Jazz Fusion Edasijõudnud
    Jazz Fusion Edasijõudnud
    Power Break

Tallinn Lasnamäe (Tallink Tennisekeskus)

  • E 16.05 T 17.05 K 18.05 N 19.05 R 20.05 L 21.05 P 22.05
  • 18:00
    BAILATINO ® Täiskasvanud Kesktase
    BAILATINO ® Täiskasvanud Kesktase

Tallinn Lasnamäe (Kultuurikeskus Lindakivi)

  • E 16.05 T 17.05 K 18.05 N 19.05 R 20.05 L 21.05 P 22.05
  • 17:00
    Võistlustants lapsed UUS
  • 18:00
    Võistlustants lapsed UUS
    Võistlustants lapsed UUS

Tallinn Nõmme (Tallinna Rahumäe Põhikool)

  • E 16.05 T 17.05 K 18.05 N 19.05 R 20.05 L 21.05 P 22.05
  • 16:00
    Hip-Hop noored Kesktase Nõmme
  • 17:00
    Hip-Hop noored Kesktase Nõmme
    Hip-Hop noored Edasijõudnud