fbpx

Stasys Brilis

Stasys Brilis

Stiilid:

Seltskonnatants Võistlustants

Asukoht:

Tallinn

E-post:

Stasys Brilis on tegelenud võistlustantuga üle 20 aasta, millest 10 aastat tegelenud ka treeneritööga. Tantsuõpingud on viinud erinevatesse Euroopa riikidesse nagu Itaalia, Saksamaa ning Inglismaa, samuti Venemaal, kus klassikalist koreograafiat õpetatud aastasadu.

Võistlustantsuõpingute kõrvalt on samuti läbitud Aleksanderi tehnika ning Refleksoloogia kursused, mis on võimaldanud veelgi detailsemalt aru saada inimese keha motoorikast ning protsessidest tantsu ajal. Tegevtantsijana on Stasys Brilis saavutanud rida auhindu, millest tasub ära mainimist järgmised – 11 korda Eesti Meister, Maailma Meistrivõistluste 7 koht LA tantsudes, Maailma 10-tantsu Meistrivõistluste 7 koht, Mitme IDSF International Open karikaetapi võitja ning finalist.

Stasys on viinud läbi workshope, seminare ning eratreeninguid Saksamaal koolitades Saksa koondise paare, samuti Itaalias koolitades JDA International Latin Team tantsupaare. Hetkel koolitab Stasys Brilis NOVE Tantsukooli paare ning annab ka külalistrenne DanceAct Tantsustuudios, mis annab kinnitust sellele, et erinevate tantsustiilide ühendamine ning õppimine avardab tantsija silmaringi võimaldades läheneda tantsule loominguliselt.