fbpx

Marit Mets

Marit Mets

Stiilid:

BAILATINO® Seltskonnatants

Asukoht:

Tallinn

E-post:

Eesti Olümpiakomitee poolt litsentseeritud EKR 3. kategooria treener. "Minu tantsuteekond algas 8-aastaselt ning on kestnud nüüdseks palju aastaid. Kõik sai alguse kooli peotantsu tundidest, kui ühtäkki leidsin end tantsuklubist Leevi. Sellele järgnes kaheksa aastat intensiivset võistlustantsu, mille hulgas arvukad treeningud, reisimised, treeninglaagrid ning võistlused nii kodu- kui ka välismaal.

Olulistest saavutustest tantsupõrandal tooksin välja viiekordse Eesti meistri tiitli, 2009. aasta maailmameistrivõistluste hõbemedali standardtantsudes, 2011. aasta parima noortepaari tiitli ning finalistikohad mainekatelt rahvusvahelistelt võistlustelt nagu Blackpool ja International Championships. Olen treeninud mitmete Eesti ja Euroopa mainekate treenerite käe all - nende hulgas Karin Rooba, Manuel Frighetto, Veldo Timm, Aleksander Makarov, Warren ja Kristi Boyce, Anton Barshai, Sergei Bessonovs.

Pärast võistlustantsukarjääri lõppu oli soov proovida midagi uut - selleks sai showbusiness. 2012. aastal hakkasin õppima Eesti Tantsuagentuuris, sealt omakorda alustasin tööd artistina revüüteatris Starlight Cabaret, mille show-programmis ka praegu osalen. Lisaks olen suviti kaasa teinud Tallinki kruiisilaevade show-programmides ning osalenud tantsijana erinevates tele- ja üritusprojektides, näiteks Eesti Meelelahutus- ja Muusikaauhindadel.

Kuna tantsimisest ja enda arendamisest ei saa kunagi küllalt, alustasin 2016. aastal DanceActis bailatino trennidega Georg Kodusaare käe all, tänu millele keskendungi nüüdsest bailatino treeneri tööle.", Marit Mets, Bailatino® treener