fbpx

Karin Lillemaa

Karin Lillemaa

Stiilid:

Asukoht:

Tallinn

E-post:

Karin alustas tantsimisega 6-aastaselt ja on kindlasti inimene, kelle kohta võib öelda, et on tantsinud läbi elu. Tants on viinud teda võistlustele üle maailma, tal on olnud partnerieid maailma eri paigust ning ta on isegi elanud mõnda aega Itaalias. Kõik ikka selleks, et tantsus kõrgemale ja kaugemale jõuda.

Laiem avalikkus teab teda tantsusaate "Tantsud Tähtedega" saatest, kus lõi kaasa Tarmo Kruusimäe partnerina. Teles on ta oma tantsuoskusega panustanud ka "Kelgukoerad" ühes osas Martin Parmase tantsupartnerina 2013. aastal kui ka Aasta sportlase auhinnagala teleülekandes 2012. aastal.

Treenerina on Karin tegev alates aastast 2007. Treeneritööd on ta samuti teinud Euroopa eri maades.
Karini suurimad saavutused tantsupõrandatel on Hollandi meistrivõistluste 3. koht Ladina-Ameerika tantsudes ja Prantsusmaa meistrivõistlustel 4. koht 10-tantsu meistrivõistlustel. Ta on mitmetel maailmakarikaetapidel olnud finaalides ja poodiumitel.

Treenerina võib tema iseloomustuseks öelda, et ta on särtsakas, energiast pakatav, nõudlik ja fun. Saab nii nalja, naeru kui ka higi. Pisaraid enamasti mitte.:-)

Karin on ise enda kohta öelnud, et tants on tema üks suurimaid kirgesid siin elus, mis hoiab silmades sära ja vere soontes tulisena.