fbpx

Iris Frolov

Stiilid:

Kõhutants Etno Dance Pilates

Asukoht:

Tallinn

E-post:

“Olen tantsumaailmas olnud aktiivselt tegev üle 20 aasta. Minusüda kuulub india klassikalisele tantsule, flamenkole ja kõhutantsule. Lisaks olen õppinud balletti, jazz- ja showtantsu ning Ladina-Ameerika tantse. Tantsuõpetaja ja tantsijana olen Iris töötanud nii Eestis kui välismaal. Tantsukarjääri põnevaim kogemus oli töötada Lähis-Idas, kokku kuus aastat.

 Pilatese juurde jõudsin läbi tantsu. Sattudes lugema Pilatese meetodi kohta paelus mind asjaolu, et Joseph Pilates töötas palju tantsijatega - see on neile üheks oluliseks treeninguks keha tippvormis hoidmiseks. Pilatese treeningud arendavad kehatunnetust, tasakaalu ja keha sümmeetriat. Samuti tugevdavad, pikendavad ja venitavad lihaseid, mis omakorda aitavad toetada selga.

Olles ise aktiivselt Pilatesega tegelemas, tunnen, kuidas regulaarne treenimine on aidanud mind mitte ainult kui tantsijat, vaid olen tugevam nii füüsiliselt kui vaimselt ka oma igapäevastes toimetustes.

 Õpin Pilatese õpetajaks CorpusStudios Pilates koolitusprogrammi järgi Kaisa Marrani Pilatese Stuudios. See programm on kanadalanna Kelly McKinnoni loodud ja põhineb klassikalisel Pilatesel tänapäeva lähenemisega. Olen sertifikaadiga lõpetanud Pilates Mat Foundation ja Level 1 koolitused 2016 kevadel. Õppides ja õpetades täiendan end jätkuvalt. Jätkan matipilatese õppimist Level 2-l.

 Minu soov õpetajana on inspireerida õpilasi järjepidevalt harjutama ning seeläbi leidma ja teadlikult kasutama oma sisemist jõukeset. Minu jaoks on oluline, et igaüks saaks tunnist maksimaalse kasu.” , Iris Frolov