fbpx

Grit Tarvis

Grit Tarvis

Stiilid:

Heels

Asukoht:

Tallinn

E-post:

"Alustasin oma tantsuteed, kui olin umbes 7- aastane ning selle ajaga olen kokku puutunud väga paljude erinevate stiilidega -  showtants, heels, girly, hiphop, jazz funk, contemporary, dancehall, akrobaatika jne. Siiani käin ka ise tantsijana mitmetes erinevates tantsutreeningutes ning workshoppidel, et pidevalt leida võimalusi veelgi areneda ja õppida nii inimese kui tantsijana.

Olen teinud koostööd paljude erinevate Eesti artistidega: Kerli, Pluuto, 5MIINUST, Andrei Zevakin, villemdrillem, Stefan, Getter Jaani, Nancy, Jüri Pootsmann, Daniel Levi, Laura Põldvere, IVI, Gerli Padar, Suured Tüdrukud, Maia Vahtramäe, Henrik Norman, Desiree jpt. Samuti on mul olnud suurepäraseid võimalusi tantsimiseks erinevates teleprojektides, nagu Eesti Laul, Eesti Otsib Superstaari, Eesti Muusikaauhinnad, R2 Aastahitt, Su Nägu Kõlab Varsti Tuttavalt jne.

Armastus tantsu vastu on kasvanud nii suureks, et ei kujutaks ette enam elu ilma selleta. Tants on nagu õhk, mida ma eluks vajan ning miski, millega tunnen ennast täiesti vabalt ja iseendana." Grit Tarvis