fbpx

Annabel Piirma

Annabel Piirma

Stiilid:

Hip-Hop

Asukoht:

Tallinn

E-post:

Oma esimesed tantsusammud tegin lasteaia balletitundides, alates sellest on minu tantsupagasisse aja jooksul kogunenud erinevaid stiile, alustadest tänavatantsudega ning jõudes klassikaliste ja erinevate kaasaegsete tantsuvormide juurde. Oma tantsuteel olen kokku puutunud Ladina-Ameerika tantsude, jazzi, kabaree, balletti, moderntantsu, jazz-funki, house jpm erinevate stiilidega. Tõsisemalt tantsuga tegelema asudes olen enim teadmisi kogunud oma õpetajate Kadi Aare, Anastasia Kooti, Maria Goltsmani, Greetel Joanna Võrgu, Teo Eduard Tido, Markus Monaki ja Julia Koneva käe all.

 

Olen saavutanud mitmekümmneid esikohti nii soolo- kui grupitantsudes, nii Eestis kui välismaal. 2019. aastal osalesin IDO maailmameistrivõistlustel jazztantsus, kus platseerusime 10.kohale. 2022. aasta suvel pärjati mind “Eesti Parim Tantsija” tiitliga.

 

Tantsuõpetajana pean oluliseks pidevat enesetäiendust lisaks praktikale ka teoorias. Seepärast olen täiendavalt erinevatele tantsulaagritele, nii Eestis kui välismaal, enda erialaseid pädevusi rikastanud Eesti Tantsuhuvihariduse Liidu (ETHL) poolt läbiviidud koolitustel ning olen Eesti Tantsukunsti ja Tantsuhuvihariduse Liidu (ETTL) poolt litsentseeritud tantsuõpetaja ja tantsuspetsialist.

 

Mulle on avanenud võimalus teha koostööd erinevate tantsukunstnike ja koreograafidega ning osaleda tantsufilmides, -lavastustes ja teistes lühivormides nt Made In Estonia Maratonil, Greenfieldil jne. 2022. aastal olin tantsija Pääsu Liis Kensi tantsulavastuses “randmest tilgub valgust: hoia mind sealt".

 

Lisaks olen saanud koos töötada mitmete ägedate artistide ja sündmustega meelelahutusmaailmast: Arop, Wateva & Emily J, NOËP, Liis Lemsalu, HND & Rock Da Party, Tanja Mihhailova, Teele Viira, Daniel Levi, MyHits Awards, Eesti Muusikaauhinnad ja Jõulugala.