fbpx

Latin Dance Workshop / Yasser Sarria Terry 3. september @ DanceAct

Latin Dance Workshop / Yasser Sarria Terry 3. september @ DanceAct

Kallid Bailatino fännid, head DanceActi tantsijad!

Kutsume Teid 3. septembri õhtul uut tantsuaastat ettevalmistavale meistriklassile! Tegemist on follow-up meistriklassiga täpselt aasta tagasi toimunud üritusele oma oma ala tõeliselt särava tähe Yasser Sarria Terry juhendamisel!

Kuubast algselt pärit ja praegu Helsingis resideeruv Yasser on  vaieldamatult üks huvitavaima käekirjaga salsa ja teiste ladina tantsude õpetajaid ja artiste, kes Euroopas resideerub. Yasseri stiil on autentne ent samas modernne, väga dünaamiline ja catchy. Yasser on olnud tooniandev õpetaja ka DanceActi Bailatino treenerite stiili ja tantsuoskuste kujundamisel DanceActi algusaastatel.

Info ja registreerumine: info@danceact.ee

AJAKAVA:
3. septembril kell 18.00 – 19.30 » Yasser Sarria Terry / CUBAN STREET SALSA

HIND:
2 x 45 min. meistriklass — kokku 25 €. Tasumine ülekandega:

MTÜ DanceAct Tantsustuudio
EE352200221024976436 Swedbank

Ning viimase olulise asjana kordame omalt poolt üle ka info, mis puudutab riiklikku korraldust COVID-tõendite osas – kõikidelt alates 18 aastastelt trenniskäijatelt eeldame me COVID-tõendi olemasolu, mis kinnitab kas haiguse läbipõdemist, vaktsineerimiskuuri läbimist või negatiivse testi olemasolu. Aktsepteerime ka antigeeni kiirteste. Neid saab vajadusel soetada ka meil kohapeal hinnaga 5 EUR.

Heade soovidega,
DanceAct