fbpx

Tänusõnad ning soovid ja üleskutse uueks aastaks

Kallid DanceActi tantsijad, tantsusportlased, lapsevanemad, meie head sõbrad, koostööpartnerid!

Soovime DanceActi treenerite kollektiivi poolt teile kõigile head ja säravat vana-aasta lõppu ning õnnelikku, tervet ja edukat saabuvat 2021. aastat! Ühtlasi soovime tänada kõiki, kes on meid rasketel aegadel toetanud – esmalt meie tantsijaid ja lapsevanemaid virtuaaltrennides osalemise, klubimaksu tasumisega ja annetustega ning teiseks häid vastutulelikke koostööpartnereid. Head DanceActi klubi liikmed, Teie panus, osavõtt ning entusiasm kevadise eriolukorra ajal ning nüüd detsembris läbiviidud virtuaalsetes trennides aitasid teie armastatud treeneritel leiva laual hoida ning DanceActi rendiarved tasuda. Me ei unusta iialgi teie panust ja tuge ning me siiralt ja kogu südamest täname teid selle eest!

Tulenevalt hetkeolukorrast toimuvad ka jaanuari treeningud virtuaalselt. Me teeme üleskutse – palun olge meiega ka jaanuaris! Kellel rahaliselt võimalik on, toetage palun oma treenerit ja DanceActi klubi sellega, et Te jätkate tavapärase osalustasu maksmist ka jaanuaris. Me teeme omalt poolt kõik, et meie pakutavad virtuaaltrennid oleksid väga head, sisukad ja alati parimaid emotsioone pakkuvad! Virtuaalne formaat on ajutine. On õnneks vaid ajaküsimus, kui me saame juba päriselt tantsusaalis kohtuda!

Teie abiga, ühiste jõupingutustega ning optimistliku meelestatusega anname üheskoos panuse sellesse, et väärikas traditsioonidega 20 aastase ajalooga tantsukool DanceAct, mis on toonud tantsu juurde tuhandeid inimesi Eestis, rasked ajad üle elaks ning teile kalliks saanud treeneritel töö alles püsiks.

Olgem terved, see on peamine!

DanceActi kollektiivi nimel ning siiralt teie,
Georg Kodusaar
DanceAct Tantsustuudio juhataja