fbpx

Marina Tülp

Stiilid:

BAILATINO® Seltskonnatants Võistlustants

Asukoht:

Tallinn

E-post:

Eesti Olümpiakomitee poolt litsentseeritud EKR 4. kategooria treener. "Minu tantsuteekond sai alguse suvepealinnast Pärnust. Kui olin viie aastane, viis mu ema mind peotantsuklubisse tantsima. Pärnus tegelesin tantsuga viis aastat, peale mida otsustas mu ema kolida Tallinnasse, et minul oleks rohkem võimalust ja aega treenimiseks, kuna Pärnus ei olnud tol ajal nii palju tunde ja häid treenereid kui Tallinnas. Tallinnas alustasin ma treenimist Revaalia tantsukoolis ning veidi hiljem hakkasin tantsima Kreedo Dance tantsukoolis. Võistlustantsus olen esindanud nii Eestit kui Läti riiki.

Selle aja jooksul, mis ma olen oma elus tantsuga tegelenud, on selja taha jäänud väga palju võistlusi nii kodu-kui ka välismaal. Väga palju aega veetsin nii saalides, laagrites kui ka võistlustel. Väga palju kilomeetreid on läbitud just tänu tantsule. Väga palju huvitavaid riike ja kohti on nähtud tänu tantsule. Väga palju tuttavaid, sõpru ja parimaid treenereid on tekkinud just tänu tantsule. Ma olen tänulik, et kunagi, aastal 1999, otsustas mu ema mind tantsuga kokku viia.

Tahan ka oma õpilastele näidata ja avada neile tee kõige ilusamasse kohta nimega TANTS, sest tänu tantsule avaneb meie maailm veel enam." Marina Tülp, DanceAct Tantsustuudio võistlustantsu ja Bailatino® treener